Infektuar: 10247
Shëruar: 5944
Vdekur: 327
Mihrije Braha befason të gjithë, shfaqet me bark të fryrë

Mihrije Braha befason të gjithë, shfaqet me bark të fryrë

Showbiz February 19, 2019 - 21:23
Lexo detajet

Mihrije Braha ka habitur të gjithë me postimin e fundit.

Mihrije Braha ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, me të cilën ka bërë konfuz të gjithë, shkruan lajmi.

Në këtë fotografi, këngëtarja ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet me një fustan elegant dhe me barkun e rrumbullakosur.

Mihrija me këtë foto ka shtuar dyshimet tek fansat rreth shtatzënisë, por përmes një komenti që ia ktheu ndjekësit, ajo la të kuptohet se është vetëm shaka. Image