'20-vjeçarja' Jennifer Lopez, e dridhë skenën me dukjen dhe performancën e saj

'20-vjeçarja' Jennifer Lopez, e dridhë skenën me dukjen dhe performancën e saj

Showbiz shkurt 19, 2019 - 14:27
Lexo Detajet

Jennifer Lopez me vitet që po kalojnë po merr gjithmonë e më shumë vëmendjen.

JLo ka dhuruar performancë magjike në “#ElvisAllStarTribute”.

Jennifer Lopez ka performuar plot energji në skenë, në kuadër të një koncerti që mbahet më nderim të yllit Elvis Prisley.

Ajo ka treguar se ishte fanse e madhe e tij, ndërsa në këtë koncert këndoi “Heartbreak Hotel”.

“Si fanse e madhe e Elvisit, kisha kënaqësinë ta nderoja atë në #ElvisAllStarTribute dhe ta këndoja Heartbreak Hotel”, ka shkruar JLo.

 

">http://