Kim Kardashian zbulon shumë nga pjesa intime e saj në foton e fundit

Kim Kardashian zbulon shumë nga pjesa intime e saj në foton e fundit

Showbiz shkurt 18, 2019 - 21:49
Lexo Detajet

Ajo është e njohur për provokimet që bënë dhe nuk e ka fare problem që të vijë në poza atraktive.

Ylli televiziv, Kim Kardashian edhe në imazhin që ka publikuar së fundi nuk ka lënë vend për imagjinatë, shkruan Indeksonline.

38 vjeçarja e cila ka linja ‘bombastike’ ka publikuar ‘selfien’ e radhës para pasqyrës në të cilën ka ardhur ‘përvëluese’.

E veshur vetëm në të brendshme me ngjyrë të zezë, zeshkanja seksi në fokus kishte këmbët e zhveshura derisa dukej joshëse dhe në formë të mirë.

Ndryshe, Kim është nënë e tre fëmijëve ndërsa ka treguar se ajo dhe bashkëshorti i saj. Kany West janë në pritje të fëmijës së katër.