Kjo është këngëtarja e preferuar e Haradinajt

Kjo është këngëtarja e preferuar e Haradinajt

Showbiz shkurt 18, 2019 - 16:24
Lexo Detajet

Elvana Gjata u rikthye në skenë dje, me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Këngëtarja performoi para shumë njerëzve në një koncert të organizuar nga Anita Haradinaj – bashkëshortja e Kryeministrit Ramush Haradinaj, të mbajtur në Qendrën Kulturore të Klan Kosovës.

Pasi këndoi live, gjatë fjalimit të saj ndërmjet këngëve, Elvana zbuloi se ishte këngëtarja e preferuar e Kryeministrit dhe bashkëshortes së saj.