Endrit Ademi publikon videoklipin e ri “Tradhtare e bukur”

Endrit Ademi publikon videoklipin e ri “Tradhtare e bukur”

Showbiz shkurt 17, 2019 - 17:53
Lexo Detajet

Këngëtari Endrit Ademi të shtunën ka publikuar projektin më të ri që mbanë emrin “Tradhtare e bukur”. 

Përmbajta e tekstit flet për një djalë që vuan kur sheh ish të dashurën e saj në krahët e dikujt tjetër. 

Teksti dhe muzika është punuar nga Kreshnik Avdiu ndërsa orkestrimi nga Florent Boshnjaku. Videoklipi është realizuar nga “Asha”. 

Ademi zakonisht shihet duke kënduar në dasma por deri tani ka realizuar disa këngë balada, të cilave u’a ka realizuar edhe videoklipin si “Haku jem”, “Të lutem” etj.

">http://