Erjona Sulejmani i zbulon të gjitha, tërësisht e zhveshur (FOTO)

Erjona Sulejmani i zbulon të gjitha, tërësisht e zhveshur (FOTO)

Showbiz shkurt 16, 2019 - 22:12
Lexo Detajet

Duket sikur ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani ka mësuar diçka nga Wanda Nara, ajo bën gjithçka me paramendim që të jetë prezente në medie.

Në rrjetet sociale ajo ka shpërndarë foto nga më provokueset dhe video të shkurta  nga pushimet e saj, ku në fokus janë linjat e saj trupore, ndërsa sot nga Miami, vjen një ecje si në pasarela ku në fund heq peshqirin me të cilin fshihte trupin e saj.

Në fillim të shkurtit Erjona postoi një foto “topless”, ndërsa tani kjo video, që mesa duket është pjesë e strategjisë së saj për të mbajtur ndjekësit aktivë.

Por Erjona në një intervistë të dhënë së fundmi në “Top Channel” ka thënë se ajo çfarë shfaq në rrjetet sociale është pjesë e punës së saj dhe nuk tregojnë atë çfarë ajo është në të vërtetë.

View this post on Instagram

ë #miamibeach#seeusoon

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

">http://
View this post on Instagram

ë #miamibeach#seeusoon

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Image