Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Flaka si gjithmonë, edhe kësaj radhe vjen e zjarrtë

Flaka si gjithmonë, edhe kësaj radhe vjen e zjarrtë

Showbiz February 16, 2019 - 16:58
Lexo Detajet

Flaka Krelani njihet si një nga këngëtaret e cila nuk heziton të provokoj.

Këngëtarja nga Gjakova ka ardhur me një imazh të ri që ka publikuar në ‘Instagram’, shkruan Indeksonline.

Në një këmishë të bardhë dhe grim të theksuar, Flaka erdhi e ‘flakët’ edhe këtë herë derisa dukej më seksi se asnjëherë.

Ndryshe, këngëtarja së fundi ka publikuar projektin e ri ‘Thell’.

Image