Zajmina si gjithmonë me 'asete' super seksi

Zajmina si gjithmonë me 'asete' super seksi

Showbiz shkurt 15, 2019 - 15:51
Lexo Detajet

Nuk ka shumë kohë që ajo është bërë nënë për herë të parë, por këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari po vazhdon ti shfaq linjat e saj seksi të cilat i ka rikthyer menjëherë pas lindjes.

Edhe në një imazh që ka publikuar së fundi, Zaimina u paraqit elegant por në të njëjtën kohë edhe seksi dhe atraktive, shkruan Indeksonline.

Zaimina u shfaq pranë një makine luksoze e veshur në një fustan të zi me shkëlqim i cili ia dallonte për mrekulli format e saj impresive.

Këngëtarja edhe kësaj radhe dukej në formë perfekte dhe mahnitëse.

Ndryshe, Zaimina ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor duke u përkushtuar ndaj jetës së saj private.

Image