Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Fejohen çifti i njohur i estradës, e bëjnë në mënyrë romantike

Fejohen çifti i njohur i estradës, e bëjnë në mënyrë romantike

Showbiz February 15, 2019 - 12:59
Lexo Detajet

Çifti i njohur i estradës, këngëtarja Eni Koçi dhe këngëtari Genc Prelvukaj e kanë kurorëzuar dashurinë e tyrë me fejesë.

Këtë e kanë bërë të dituar të dy në rrjete sociale, përcjell zeri.info.

Prelvukaj ka bërë të ditur se propozimi është bërë në Plavë ndërsa ka ndarë me ndjekësit një histori interesante.

“Momenti me i bukur, ne Plaven e bukur, me te bukuren time.

03.11.2018 ë

Eni Koci po mendonte se skena u ndertua per photoshooting ë”, ka shkruar ai.

Image

Image