Jahjaga lajmërohet nga Bjeshkët e Sharrit, ‘habit’ me pamjen e saj!

Jahjaga lajmërohet nga Bjeshkët e Sharrit, ‘habit’ me pamjen e saj!

Showbiz shkurt 12, 2019 - 12:52
Lexo lajmet e fundit nga vendi!

Ish presidentja Atifete Jahjga ka publikuar disa imazhe të reja nga Bjeshkët e Sharrit.

Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo ka ndarë disa foto ku shihet duke u relaksuar me shoqëri.

E veshur me veshje skijimi, ish presidentja ka shijuar rrezet e diellit, dhe po shihet tejet në formë.

‘U mahnita sot me bukuritë tona natyrore në malet e Sharrit. Vendi ynë ofron mundësi të jashtëzakonshme sidomos në fushën e turizmit malor. Të gjithë ne duhet të përkushtohemi që të ruajmë dhe mbrojmë sa më mirë ambientin tonë.’ ka shkruar ajo në foto.

Shikojeni imazhet:

Image