'Tronditet' rrjeti, 'J Lo' poston foto nga shtrati me partnerin (FOTO)

'Tronditet' rrjeti, 'J Lo' poston foto nga shtrati me partnerin (FOTO)

Showbiz shkurt 11, 2019 - 23:09
Lexo Detajet

Këngëtarja Jennifer Lopez ishte e pranishme në ceremoninë e ‘Grammy Awards’ dhe pas një nate të gjatë ka vendosur që të relaksohet pranë partnerit të saj.

JLo e ka publikuar një foto në Instagram në të cilën duket shumë seksi në krevat teksa ka treguar këmbën ndërsa pranë e ka Alex Rodriguezin.“Dhe në fund të mbrëmjes jemi vetëm ne. Gammys 2019 , një natë për tu kujtuar”, ka shkruar ajo pranë fotos.

Çifti morën vëmendjen në çilimin e kuq. Jennifer kishte zgjedhur që në këtë ceremoni të paraqitej me një fustan të bardhë, të gjatë dhe me kapele në kokë.

">http://