Infektuar: 4307
Shëruar: 2095
Vdekur: 94
Kvitko si çdoherë, dimrin na e bën verë (FOTO)

Kvitko si çdoherë, dimrin na e bën verë (FOTO)

Showbiz February 11, 2019 - 21:41
Lexo Detajet
Image

Format ‘bombastike’ të modeles ruse asnjëherë nuk kalojnë pa vëmendje.

Në një imazh të ri që 24 vjeçarja publikoj në ‘Instagramin’ e saj ajo ka treguar linjat perfekte dhe të pasmet ‘gjigante’.

Në një veshje të ngushtë Anastasia ka nxitur imagjinatën edhe këtë herë derisa dukej ‘flak’ në imazhin e ri.