Një seks-bombë si Jojo Babie (FOTO)

Një seks-bombë si Jojo Babie (FOTO)

Showbiz shkurt 11, 2019 - 18:45
Lexo Detajet

Modelja e njohur ruse, Jojo Babie nuk heziton që vazhdimisht ti tregoj asetet e saj ‘përvëluese’.

Edhe në imazhin e publikuar së fundi ajo ka ardhur tejet e ‘nxehtë’ derisa ka theksuar format në një veshje të shkurt, shkruan Indeksonline.

Me një bluzë të bardhë dhe pantallona të shkurt me ngjyrë të kaltër të lehtë, Jojo dukej më joshëse se asnjëherë më parë.

Ndryshe, Jojo njihet si konkurrentja më serioze e yllit televiziv, Kim Kardashian derisa numëron mbi 8 milionë ndjekës në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

Image

Image