Motra e Rita Orës ‘djeg’ Instagramin me këmbët e saj të gjata dhe joshëse (FOTO)

Motra e Rita Orës ‘djeg’ Instagramin me këmbët e saj të gjata dhe joshëse (FOTO)

Showbiz shkurt 10, 2019 - 15:58
Lexo Detajet

Elena Ora është motra e këngëtares shqiptare me famë botërore Rita Ora, shkruan GazetaBlic.

Ajo është aktive me postime në rrjete sociale.

Elena, është përdoruese e llogarisë ‘Instagram‘, e cila ndan postime të shumta me ndjekësit.

Së fundi, ka publikuar një foto ku ka venë në pah këmbët e saj joshëse.

Shikojeni foton:

Image