Françeska Jaçe e bën shkurtin gusht, 'përvëlon' me dukjen e saj (FOTO)

Françeska Jaçe e bën shkurtin gusht, 'përvëlon' me dukjen e saj (FOTO)

Showbiz shkurt 10, 2019 - 08:51
Lexo Detajet

Françeska Jaçe ka linja tejet seksi e prej të cilave ka marr famën më të madhe.

Ish-banorja e Big Brother ka sjellur një imazh të ri ku padyshim ishte fiziku i saj dhe veshja provokuese ajo që morri vëmendje, shkruan Indeksonline.

Në këtë fotografi ajo shihet e veshur me një kombinim interesant ku në fokus kishte gjoksin seksi derisa kishte mbuluar fytytrën.

Françeska poashtu vazhdon të komentohet edhe për shkak të jetës luksoze që bënë.

Image

Image