Provokon Tayna, hap këmbët dhe...

Provokon Tayna, hap këmbët dhe...

Showbiz janar 22, 2019 - 14:20
Lexo Detajet

Duket se Tayna nuk e ka aspak ftohtë, pasi gjysmë e zhveshur e ka realizuar një foto provokative dhe më pas e ka hedhur në Instagram.

Rep-artistja Tayna karrierën e nisi fuqishëm dhe projektet muzikore që i solli u pëlqyen shumë nga publiku, shkruan lajmi.net.

Duket se Tayna nuk e ka aspak ftohtë, pasi gjysmë e zhveshur e ka realizuar një foto provokative dhe më pas e ka hedhur në Instagram.

Rep-artistja Tayna karrierën e nisi fuqishëm dhe projektet muzikore që i solli u pëlqyen shumë nga publiku.

Mirëpo përveç kësaj, reperja më e komentuar e vitit që e lamë pas, Tayna, vëmendje ka filluar të tërheq edhe me fotot në Instagram.

Një të tillë e publikoj para pak minutash dhe duket tejet seksi. Tayna ka hapur këmbët para aparatit fotografik dhe i ka bërë ndjekësit që të reagojnë të reagojnë.

View this post on Instagram

Somewhere between psycho and iconic

A post shared by Tayna (@tayna) on

">http://
View this post on Instagram

Somewhere between psycho and iconic

A post shared by Tayna (@tayna) on