Oriola Marashi zhvishet para pasqyrës dhe tregon format fantastike (FOTO)

Oriola Marashi zhvishet para pasqyrës dhe tregon format fantastike (FOTO)

Showbiz janar 22, 2019 - 09:19
Lexo Detajet

Oriola Marashi i ka treguar këmbët e gjata e seksi para pasqyrës, më pas ka filluar të zhvishet kështu duke i provokuar keq ndjekësit.

Oriola Marashi duket seksi edhe kur provokon e veshur deri në qafë, shkruan lajmi.net.

Anëtarja e OTR, Oriola Marashi, shpesh ka provokuar ndjekësit me foto të ndryshme në rrjete sociale por ajo joshëse dukej edhe me postimin e fundit ku shfaqet duke reklamuar këmbët e gjata e ndërkohë që po e hiqte xhaketën para pasqyrës.

Para disa ditësh ajo i ka publikuar po ashut disa foto në Instagram të cilat i ka shkëputur nga fotosesioni i fundit i realizuar në mënyrë shumë profesionale.

 

Image

Image

Image