Azet nuk ndalet së promovuari gjuhën shqipe, kjo është befasia e radhës

Azet nuk ndalet së promovuari gjuhën shqipe, kjo është befasia e radhës

Showbiz janar 19, 2019 - 22:22
Lexoni detajet

Pas disa projekteve të reja, Azet ka gati këngën e re dhe është në gjuhën shqipe.

“E falënderoj Zotin që spo nalen”, ka shkruar reperi nën videon e postuar në Instagram në të cilën ka lëshuar pak nga kënga e re në bashkëpunim me Zunën.

E veçanta e kësaj kënge është se të dy artistët këndojnë shqip pasi shumë projekteve në gjuhën gjermane.

Nuk dihet akoma kur do të dalë kënga pasi Azet nuk i shkroi datë megjithatë kënaquni me pak tinguj nga videoja e mëposhtme

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë‍ë E falenderoj zotin Qe spo nalen. @kmn_zuna @prodby_lucry

A post shared by AZET (@kmn_azet) on