Martohet sërish reja e Enver Hoxhës

Martohet sërish reja e Enver Hoxhës

Showbiz janar 12, 2019 - 20:25
Lexoni detajet

"I thashë PO", është përgjigja e Rezarta Shkurtës ndaj propozimit që ia bëri, bashkëshorti.

Këngëtarja nga Shqipëria, Rezarta Shkurta duket se po martohet sërish me Ermal Hoxhën, shkruan lajmi.net.

Ajo ka hedhur një imazh në llogarinë e saj, Instagram e cila momentalisht gjendet në Dubai dhe tregon se i ka thënë PO propozimit që ia bëri Ermali.

“Unë thashë PO…ë Per te dyten here edhe pas 15 vitesh bashke… Ne te mire e ne te keqe, gjithmone prane teje… #TeDua”, janë fjalët e artistes, Shkurta.

Theksojmë se, Ermal Hoxha la qelinë tre vite pas dënimit për trafik droge e mbetur në tentativë.