Flori Mumajesi hap arkivat, e pabesueshme si është dukur kur ka qenë fëmijë

Flori Mumajesi hap arkivat, e pabesueshme si është dukur kur ka qenë fëmijë

Showbiz janar 12, 2019 - 15:42
Lexoni detajet

Këngëtari i njohur shqiptar Flori Mumajesi ka njoftuar ndjekësit e tij me një fotografi të rrallë. Ai ka publikuar një fotografi ku ai shihet si fëmijë e vogël e që dallon mjaft shumë në dukje, shkruan “Zëri.info”.

“Kush eshte rrit n’kominat e njeh mire kete kalin”, ka shkruar ai.

LEXO EDHE: Harroni përqafimet e Florit me Fifin, ja 'puthjet' që shkëmbej ai me Shkurte Gashin!

Flori është njëri ndër këngëtarët më të suksesshëm shqiptar dhe së fundmi ai ka fituar edhe çmimin kryesor në festivalin “Kënga Magjike”, me këngën “Plas”. /ZËRI

Image