WOW a e pa Geti këtë foto, Marina krah për krah me këtë aktor të famshëm!

WOW a e pa Geti këtë foto, Marina krah për krah me këtë aktor të famshëm!

Showbiz janar 11, 2019 - 20:47
Lajmet nga showbizi

Prej disa ditësh moderatorja shqiptare Marina Vjollca gjendet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo u pa në një nga eventet më të rëndësishme të filmit ‘Golden Globes’ dhe tashmë ka realizuar një foto krah një prej ikonave të Hollywood-it.  

Marina ka takuar aktorin e famshëm Antonio Banderas dhe e ka cilësuar atë si më të mirin.

Image