Ndryshimet që transformuan Era Istrefin gjatë karrierës, si dukej më seksi!?

Ndryshimet që transformuan Era Istrefin gjatë karrierës, si dukej më seksi!?

Showbiz janar 11, 2019 - 18:08
Lajmet nga showbizi

Këngëtarja Era Istrefi gjatë gjithë karrierës së saj ka provuar që në çdo projekt të duket më ndryshe, kështu për t’i sjellur publikut diçka më ndryshe dhe më atraktive, shkruan “Zëri.Info”.

Herë biondinë e herë zeshkane, ka pasur raste kur Era provoi edhe ngjyrat e tjera në flokët e saj por siç duket ngjyra e bardhë i shkon më shumë asaj.

Image

Përveç ndryshimeve në flokë, Era ka një stil shumë të veçantë edhe në veshjet e saj me të cilat befason në çdo paraqitje që bënë.

Image

Së fundmi nga zeshkane, ajo preferoi t’i shtojë flokëve të saj pak hijeshinë, duke i bërë ato ombre, e që fansat e saj padyshim po e pëlqejnë Erën me këtë stil, shkruan “Zëri.Info”.

Image

Më poshtë ju sjellim disa prej ndryshimeve më të shpeshta të këngëtares Era Istrefi:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image