Prezantuesi shqiptar ironizon ‘keq’ me borën në Prishtinë!

Prezantuesi shqiptar ironizon ‘keq’ me borën në Prishtinë!

Showbiz janar 11, 2019 - 13:45
Lexo detajet!

Prezantuesi i “Radio Prishtinës”, Gëzim Rexhepi nuk ka munguar të ironizojë me gjendjen aktuale të rrugëve në Kosovë të cilat po kanë vështërsi në qarkullim si pasojë e reshjeve të mëdha të borës ditëve të fundit, shkruan “Zëri.info”.

Ai përmes një fotografie të modifikuar ka përdorur imazhin e kuzhinierit të njohur turk Nusret Gökçe i njohur ndryshe edhe si "Salt Bae", i cili u bë i famshëm në botë për përdorimin unik të kripës së kuzhinës në ushqime.

Ai në fotografi ka vendosur pamje të Prishtinës si dhe portretin e tij duke hedhur kripë.

Për më shumë shikoni fotografitë më poshtë./ZËRI

Image 
Image