Jennifer Lopez tregon linjat e saj perfekte

Jennifer Lopez tregon linjat e saj perfekte

Showbiz janar 10, 2019 - 22:59
Lexo detajet!

Këngëtarja latine, Jennifer Lopez është më në formë se kurrë falë stërvitjes së përditshme që bën me të dashurin e saj Alex Rodriguez.

Frytet e palestrës, këngëtarja dhe aktorja e famshme i tregoi në një set fotografik për revistën “Harper’s Bazaar”.

Shikoni fotografitë për më shumë.

Image 
Image