Morena Taraku vetëm në bikini nga shtrati i 'ngrit' temperaturat (FOTO)

Morena Taraku vetëm në bikini nga shtrati i 'ngrit' temperaturat (FOTO)

Showbiz dhjetor 16, 2018 - 10:44
Lexo Detajet

Morena Taraku është emër shumë i lakuar në shtypin rozë.

Morena Taraku është goxha aktive në rrjete sociale, përmes së cilave sjell pjesë nga përditshmëria e saj, shkruan lajmi.

Mëngjesin e sotëm, Morena e nisi me një fotografi nga shtrati, ku shfaqet vetëm me të brendshme.

“Mirëmëngjesi”, ka qenë mbishkrimi që ajo i la fotos nga shtrati, me të cilën tregon format perfekte trupore.

Kujtojmë që projekt i fundit nga Morena Taraku është “Femnat”, në bashkëpunim me DJ PM dhe DJ Dagz.

Image