Tayna-Ledri Vula, çka po ndodh kështu mes tyre (VIDEO)

Tayna-Ledri Vula, çka po ndodh kështu mes tyre (VIDEO)

Showbiz dhjetor 16, 2018 - 10:23
Lexo Detajet

Reperja Tayna përmes një video në Instagram shihen nën shoqërinë e kolegut të saj, reperit të famshëm Ledri Vula.

Dyshja shihen në një super-market, ku duket se po kalojnë kohë të mira pranë njëri tjetrit, transmeton Indeksonline.

Gjatë këtij viti te dy artistët ishin shumë aktiv me hite dhe koncerte.

Kujtojmë faktin se Tayna që doli këtë vit në skenë dhe arriti të bëjë famë të shpejt me hitet e saja.

Kurse sa i përket Ledrit, ai vazhdon të mos ketë konkurrencë. Edhe gjatë këtij viti Vula ishte ndër reperët me më së shumti hite dhe koncerte.

">http://