Kim Kardashian poston foto në bikini si 13-vjeçare (FOTO)

Kim Kardashian poston foto në bikini si 13-vjeçare (FOTO)

Showbiz dhjetor 16, 2018 - 09:15
Lexo Detajet

Kim Kardashian është ndër emrat më të ndjekur në rrjete sociale.

Kim Kardashian është aktive me publikimin e imazheve të reja, të cilat marrin shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj, shkruan lajmi.

Së fundi, bukuroshja ka postuar një foto të rrallë, kur ishte 13 vjeçare dhe ishte në plazh bashkë me motrën e saj Kourtney.

“1994- 13 vjeçare. Gjithmonë kam pozuar në plazh”, ka shkruar ajo mbi fotografi.

Për ndryshe, Kim është e martuar me Kanye West dhe së bashku kanë tre fëmijë, North, Saint dhe Chicago.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1994- 13 years old. Always been posing on the beach lol

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

">http://

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1994- 13 years old. Always been posing on the beach lol

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on