DJ Khaled shet rezidencën mahnitëse prej 6 milionë dollarësh

DJ Khaled shet rezidencën mahnitëse prej 6 milionë dollarësh

Showbiz dhjetor 14, 2018 - 22:42
Lexo detajet

DJ i njohur ka vënë në shitje rezidencën mahnitëse prej 6 milionë dollarësh.

DJ Khalet ka vënë në shitje rezidencën e tij në Miami, në vlerë prej 6 milionë dollarësh, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Ai po i thotë lamtumirë vendbanimit të tij luksoz në qytetin e Floridës, me pishinë dhe kinema private.

Shtëpia posedon pesë dhoma gjumi, kurse DJ amerikan kishte shpenzuar 1.98 milionë funa në rimodelimin e saj.

Shtëpia e yllit 43 vjeçar përmban edhe kimena private, bodrum vere, vaskë të nxehtë, e shumë elemente të tjera.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image