Gashi krahë për krahë me Clintonin uron ushtrinë

Gashi krahë për krahë me Clintonin uron ushtrinë

Showbiz dhjetor 14, 2018 - 19:01
Lexo detajet

Këngëtari shqiptar Gashi i cili karrierën po e zhvillon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës  ka zgjedhur një fotografi me ish-presidentin e SHBA-ve, Bill Clinton për të uruar për ushtrinë e Kosovës, shkruan “Zëri.info”.

“Urime ushtria Kosovë nga unë dhe miku jonë më i madh”, ka shkruar Gashi krahas fotografisë.

Këngëtari është duke e shijuar suksesin e albumit të tij e ku në promovimin e këtij albumi prezent ishte edhe Clinton. /ZËRI

Image