A po bëhen miq Hashim Thaçi e Lutfi Haziri? Djali i Thaçit bashkë me vajzën e Hazirit!

A po bëhen miq Hashim Thaçi e Lutfi Haziri? Djali i Thaçit bashkë me vajzën e Hazirit!

Showbiz dhjetor 14, 2018 - 16:00
Lajmet nga showbizi

Lotina, vajza e nënkryetarit të LDK’së, Lutfi Haziri, në një takim me Endritin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi.

Në një fotografi që ka siguruar Gazeta Express, në një nga kafiteritë shihen se Lotina Haziri dhe Endrit Thaçi.

Sic duket, dyshja, baballarët e të cilëve iu takojnë grupeve të kundërta politike, kanë miqësi mes vete, ose edhe më shumë se kaq.

Image