Tuna 'godet' keq, vjen seksi si kurrë më parë (FOTO)

Tuna 'godet' keq, vjen seksi si kurrë më parë (FOTO)

Showbiz dhjetor 10, 2018 - 23:13
Lexo Detajet

Tuna është njëra ndër nënat më seksi të estradës.

Këngëtarja Altuna Sejdi- Tuna po e mban fronin si nëna më seksi në estradë, shkruan lajmi.

Pozat e saj provokative të cilat i merr para fotografëve profesional gjithmonë bëjnë zhurmë.

Njësoj njësoj një e fundit me të cilën Tuna i vë vulë se është me të vërtetë seksi edhe pas lindjes së djalit.

Pas një pauze, derisa është rritur pak Tiani, ajo nuk ka qenë shumë aktive por tani është rikthyer fuqishëm dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.

Image