Enca nga ashensori tregon gjoksin 'përvëlues' (FOTO)

Enca nga ashensori tregon gjoksin 'përvëlues' (FOTO)

Showbiz dhjetor 10, 2018 - 17:37
Lexo Detajet

Enca Haxhia është njëra ndër këngëtaret e cila ka arritur sukses me projektet e shumta muzikore.

Këngëtarja Enca Haxhia vazhdon të jetë e para në ballinat e medieve rozë jo vetëm për sukseset në muzikë por edhe për jetën private dhe provokimet, shkruan lajmi.

Gjoksin ajo e ka ‘armën’ më të fortë sa i përket kësaj pjese dhe e ka zbuluar edhe në provokimin e fundit nga ashensori.

Në pozën që ka marrë ajo ka çuar njërën këmbë lartë ndërsa ngjyra e zezë e ka bërë të duket akoma më seksi.

Image