E merr malli për Stresin, Kejsi ndan momente intime në shtrat

E merr malli për Stresin, Kejsi ndan momente intime në shtrat

Showbiz dhjetor 06, 2018 - 09:48
Lajmet nga showbizi

Prej 3 javësh reperi i njohur Stresi po qëndron në qelitë e burgimit, pasi u arrestua me kokainë, armë dhe fishekë në një hotel në Linzë.

Jo rrallëherë partnerja e tij Kejsi ka publikuar foto e video të ndryshme me reperin, duke treguar se e mbështet gjatë gjithë kohës dhe beson në pafajësinë e tij.

Së fundmi, atë e ka kapluar malli dhe ka vendosur të ndajë me ndjekësit në Instagram momente intime nga shtrati. Kejsi qëndron e shtrirë pas Stresit dhe puth, ndërkohë që reperi është duke fjetur.

Image

Image