Morena Taraku nga shtrati vjen tejet provokative (FOTO)

Morena Taraku nga shtrati vjen tejet provokative (FOTO)

Showbiz dhjetor 05, 2018 - 19:21
Lexo Detajet

Morena Taraku është një nga femrat më të përfolura të show biz-it shqiptar.

Karriera artistike, dukja e saj dhe jeta luksoze bëjnë që ajo të jetë shpesh edhe pre e thashethemeve e komenteve të shumta.

Së fundmi ajo po qëndron në Zvicër, nga edhe përshëndet ndjekësit e saj në llogarinë Instagram me një fotografi provokuese.

Me një fustan të kuq dhe çizme të gjata e shtrirë nga shtrati, ajo shfaqet joshëse dhe atraktive si rrallë herë.

Image