Vazhdon konflikti verbal mes Majk dhe nënës së djalit të tij

Vazhdon konflikti verbal mes Majk dhe nënës së djalit të tij

Showbiz dhjetor 05, 2018 - 14:50
Lexo lajmet e fundit nga vendi!

Vazhdon konflikti mes Majk dhe nënës së fëmijës së tij, rrëfimi prekës I Majlindës

Majku ka ditë që po përdor rrjetet sociale që po I përdor rrjetet sociale për të shfryrë mllefet e tij personale.

E nisi me kritike ndaj vajzave të Prishtinës, që sipas tij kanë shpenzojnë më shumë se sa që fitojnë për të vazhduar me kritika ndaj nënës së fëmijës së tij, me të cilën ka pasur drama të shumta, e së fundi edhe e ka akuzuar që nuk e le ta shoh djalin e tij.

Majlinda, ish e dashura e tij ka vendosur t’I jap fund spekulimeve me një letër të hapur ku spjegon gjithçka dhe tregon anën e saj të medaljes.

Majlinda hodhi akuza ndaj reperit nën pretendimin se ai nuk kujdeset aq sa duhet, dhe se të gjitha shpenzimet familjare i mbulon ajo.

Për fund, Zeka ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi të Roanit, ndërsa ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë një letër publike për Majkin, duke treguar gjithçka rreth këtij debati virtual, me shpresën që çdo gjë do të shuhet.

në një replikë drejtuar një prej komentuesve ka shkruar se Roanit kur të rritet do t’i dëgjojë këngët e Majkit, ndërsa ajo vet si nënë do t’i tregojë vetë gjithçka për të arriturat e babait të tij.

Mesa duket, Majlinda ka dashur që gjithçka të përmbyllet këtu me këtë letër publike drejtuar ish-të dashurit të saj.

Image 
Image