Pa frymë projekti që lë pa 'frymë' fansat e zjarrët të Lirjonit

Pa frymë projekti që lë pa 'frymë' fansat e zjarrët të Lirjonit

Showbiz dhjetor 05, 2018 - 10:48

'Dashnia t'smun' dhe projekti i cili u lansua para dy dite ' Pa fryme" janë dy projektet që Lirjon Zenelaj sjell për festat e fundvitit.

Lirjoni është një ndër ftyrat publike që për një kohë shumë të shkurtë ka bërë për veti shumë njerëz. Këngët e tij padyshim që njëra pas tjetrës janë hite të vërteta.

Ai debutoi në skenën muzikore shqiptare shpejtë me këngë që për kohë shumë të shkurtë u shëndrruan në super hite, ai tashmë është bërë i njohur për hitet e tij, vazhdon të jetë aktiv edhe nëpër mbrëmje të ndryshme dhe të jetë një ndër emrat më të kërkuar, misioni i tij nuk ka të ndalur "Pa frymë" do të jetë suksesi i tij i rradhës.

Të dy kënget e lansuar në kanalin YouTube janë punuar nga produksioni EmraCom, teksti nga Ghulo, muzika nga Nurteel.