Demi Rose në të kuqe i 'çmend' djemtë (FOTO)

Demi Rose në të kuqe i 'çmend' djemtë (FOTO)

Showbiz dhjetor 04, 2018 - 08:43
Lexo Detajet

Modelja e famshme, Demi Rose nuk e ka ndërmend të ndalet.

Së fundmi, ajo ka bërë një ndryshime me flokët e saj, gjë e cila dukshëm e ka bërë të ndjehet edhe më e bukur, transmeton Indeksonline.

Rose, ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram.

E veshur me një fustan të kuq dhe tejet provokativ, Rose duket seksi dhe në formë të duhur.

Kujtojmë faktin se Rose nuk e ka problem të pozojë e gjitha e zhveshur, madje këtë e ka bërë shumë herë!

Image
Image