Dua prapë fiton çmim të rëndësishëm

Dua prapë fiton çmim të rëndësishëm

Showbiz December 02, 2018 - 08:19
Bëhet fjalë për këtë çmim

Dua Lipa është njëra nga këngëtaret shqiptare që është mjaft e suksesshme në botë duke fituar çmime të rëndësishme dhe secila më e rëndësishme se tjetra. Një të tillë e fitoi edhe mbrëmë ku me shumë artistë të njohur ishte e pranishme në eventin e organizuar nga “Variety”:, shkruan “Zëri.info”.

Në këtë event Dua fitoi çmimin “Artistja më e suksesshme e vitit”, e ku u nda shumë e lumtur. Ky çmim konsiderohet shumë me rëndësi dhe është shumë mirë që pikërisht këngëtarja shqiptare .

Kujtojmë që projekti i fundit nga Dua Lipa është “If Only”, në duet me Andrea Bocellin, kurse po punon rreth realizimit të këngëve të reja. /ZËRI

Image