Azet publikon këngën me këtë datë

Azet publikon këngën me këtë datë

Showbiz nëntor 20, 2018 - 19:45
Lexo detajet

Hip hop ylli shqiptar, Azet ka paralajmëruar këngën e tij të re në gjuhën shqipe.

Reperi nga Podujeva i cili jeton dhe vepron në Gjermani para një muaji paralajmëroi projektin e ri në gjuhën shqipe, shkruan lajmi.net.

Me postimin e fundit të publikuar në Instagram, Azet ka njoftuar të gjithë fansat se kënga publikohet të enjten.

“Praaa “skam koh” po vjen te enjten mbrema ne ora 23:59 ne kanalin KMN GANG”, shkruan ai.

Theksojmë se këngëtari nga Kosova që është rritur në Gjermani këtë vit mbajti turneun ballkanik me performanca në vende të ndryshme përfshirë,  Kosovën, Shqipërinë e Maqedoninë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Alsooooo „Skam koh“ kommt am Donnerstag Nacht um 23:59 Uhr auf dem KMN GANG Channel.ë

A post shared by AZET (@kmn_azet) on