Kendall Jenner zgjedhet ikona e vitit

Kendall Jenner zgjedhet ikona e vitit

Showbiz nëntor 11, 2018 - 08:03
Lajmet e fundit nga jeta

Kendall Jenner është shfaqur veshur me një fustan të zi me pupla.

Kendall Jenner po mbante në duar trofeun e marrë nga “Revolve awards”, pas suksesit në “Victoria’s Secret”, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Modelja është shfaqur për herë të tretë në sfilatën e “Victoria’s Secret”, ku dukej mahnitëse.

Image

Kendall mori pjesë në ceremoninë e ndares së çmimeve “Revolve” në Las Vegas, natën e së premtës.

Të gjithë sytë ishin tek modelja 23 vjeçare, e cila për këtë mbrëmje kishte zgjedhur një fustan të shkurtër të zi.

Ajo mori çmimin “Ikona e vitit” dhe ishte paraqitja e parë pas asaj në “Victoria’s Secret Fashion Night”.

Image

Image