Oriola Marashi komplet e zhveshur në pjesën e sipërme (FOTO)

Oriola Marashi komplet e zhveshur në pjesën e sipërme (FOTO)

Showbiz nëntor 08, 2018 - 22:36
Lexo Detajet

Modelja shqiptare është rikthyer prapa në kohë.

Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi është rikthyer prapa në kohë dhe ka ndezur imagjinatën e meshkujve, shkruan lajmi.net

Ajo sapo postoi një fotografi në Instagram në të cilën shfaqet gjysmë e zhveshur dhe mban gjoksin me duar.

Kjo foto e saj po pëlqehet akoma nga fansat e Marashit, e nuk ka dyshim se ka marrë një numër të madh të komenteve.

“Zombies hanë trurin, ju jeni rahat”, janë fjalët e Oriolës.

Bukuroshja shqiptare vazhdon të jetë njëra nga modelet më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga publiku.

Image