Fero godet sërish, ‘nuk kam konkurrencë’, unë bëj muzikë të veçantë!

Fero godet sërish, ‘nuk kam konkurrencë’, unë bëj muzikë të veçantë!

Showbiz nëntor 08, 2018 - 18:39
Lexo detajet!

Reperi i njohur Fero edhe pse i ri në moshë shumë shpejt ka arritur të rrëmbejë zemrat e shumë të rinjëve me muzikën e tij.

I ftuar në Radio Prishtina, bashkë me reperët tjerë Fuego dhe Chill me Aurushën, ka folur për karrierën e tij si një nga artistët më të veçantë që ka estrada jonë, shkruan “Zëri.Info”

Sipas tij muzika qe ai bën është shumë e veçantë dhe krejt atë çfarë bën i buron nga vetja e tij.

Ai thotë se ka talent, ndërsa kritikat i merr shumë seriozisht nga njerëz që dinë ta kritikojnë atë.

Përveç kësaj Fero e pranon se shpesh drejton kritika edhe drejt vetës së tij.

Çfarë thotë tutje shikojeni drejtpërdrejtë në videon më poshtë. /ZERI