Luana Vjollca për këtë gjë ia kaloi Noizyt dhe Ledrit

Luana Vjollca për këtë gjë ia kaloi Noizyt dhe Ledrit

Showbiz nëntor 07, 2018 - 23:26
Lajmet nga showbizi

Nuk ka dyshim se është njëra nga prezantueset më të ndjekura shqiptare.

Luana Vjollca tash e një kohë ka fituar zemrat e publikut shqiptar me paraqitjet e saj atraktive, shkruan lajmi.net

Ajo e ka dëshmuar se është artistja më e ndjekur në rrjete sociale, madje ia ka kaluar edhe dy reperëve të famshëm shqiptarë.

Nëse shikoni profilin e Noizyt dhe Ledrit, ata kanë mbi 1.2 milion ndjekës kur Luana numëron mbi 1.3, që do të thotë se kryeson listën e artistëve më të ndjekur.

Prezantuesja dhe këngëtarja nuk ndalet së punuari në projekte të reja. Ajo po ecën mjaft mirë me emisionin e saj “Shiko Kush Luan”, pa lënë anash dy këngët e suksesshme “Mi dhe flakë mallit tim” dhe “Vetëm ty”.

Image

Image

Image