'Bomba' Zaimina Vasjari, ekspozon format fantastike në fustan të kuq (FOTO)

'Bomba' Zaimina Vasjari, ekspozon format fantastike në fustan të kuq (FOTO)

Showbiz tetor 18, 2018 - 14:15

Zaimina Vasjari është njëra nga femrat që me pamjen e saj provokon shumë shpesh.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi dhe provokuese.

Fustani ngjyrë e kuqe dhe me dekoltenë shumë të theksuar e po ashtu këmbën e hapur, bënte që Zaimina të dukej mjaftë seksi.

Image