Fejohet djali i Sali Berishës

Fejohet djali i Sali Berishës

Showbiz tetor 14, 2018 - 15:27
DETAJET

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani i japin fund sot beqarisë.

Çifti nuk kanë preferuar të zbulojnë detaje rreth ceremonisë së fejesës, por ishte Armina e cila ndau me ndjekësit disa imazhe, shkruan lajmi.net.

Ajo ka publikuar një video me të cilën ka treguar fustanin që ka zgjedhur për këtë ditë shumë të rëndësishme për të.

“Ditë e veçantë”, ka shkruar ajo mbi një imazh ku shihet një buqetë me trëndafila. 

Image

Image

Image