'Shaolinat' lansojnë këngën e re “1 2 3”, teksti me shumë fjalë fyese!

'Shaolinat' lansojnë këngën e re “1 2 3”, teksti me shumë fjalë fyese!

Showbiz tetor 12, 2018 - 17:26
DETAJET

Blunt dhe Real kanë qenë shumë akitv gjatë kësaj periudhe me publikimin e këngëve të reja.

Dyshja që tanimë quhen “Shaolin Gang” sapo kanë publikuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin “1 2 3” dhe vjen vetëm në versionin audio, kurse teksti përmban fjalë fyese.

Për tekstin e këngë janë përkujdesur vetv “Shaolin Gang”, ndërsa mix/masterin e ka bërë Florent Boshnjaku.

Në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni këngën “1 2 3”, teksti i të cilës preferohet mbi moshën 18 vjeçare.

">http://