Dua Lipa në shtrat me prezantuesin e njohur!

Dua Lipa në shtrat me prezantuesin e njohur!

Showbiz tetor 12, 2018 - 15:29
Lexo lajmet e fundit nga vendi!

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa është një nga këngëtaret më të famshem në mbarë botën, ku sukseset e saj janë të njëpasnjëshme.

Së fundmi ajo është ka bërë “zhurmë” me nje video të publikuar, ku shihet teksa i hyn fshehurazi në shtart, prezantuesit të njohur, Jimmy Kimmel.

Bëhet fjalë për një rreng që Dua, i ka përgatitur prezantuesit me ndihmën e bashkëshortes së tij.

Së bashku me kërcimatret e saj ajo është futur në shtëpinë e Jimmit dhe kanë filluar të kërcejnë si të çmendura.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pajmet.