Getoar Selimi e quan veten komandant

Getoar Selimi e quan veten komandant

Showbiz shtator 13, 2018 - 16:45
Lexo tjera detaje

Preferon markat më të shtrenjta dhe vishet me shumë stil.

Të tillë Getoar Selimin e shohim në pothuajse të gjitha paraqitjet e tij, shkruan lajmi.net

Edhe së fundmi lideri i lalit BabaStars shihet i veshur me shumë klas, ndërsa pranë postimit e ka quajtur veten ‘komandant’.

Fotografia duket se është realizuar në Havana e ndjekësit janë kujdesur që pranë imazhit t’i shkruajnë komente nga më pozitivet.

Projekti i tij i fundit muzikor ishte kënga ‘Dashni me raki’ në duet me Flori Mumajesin dhe aktualisht në kanalin zyrtar në Youtube ka mbledhur 35 milionë klikime.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

El Comandante ë

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on