Martohet blogerja më e pasur në botë, pamje nga dasma përrallore

Martohet blogerja më e pasur në botë, pamje nga dasma përrallore

Showbiz shtator 03, 2018 - 09:07
Lexo tjera detaje

Blogerja e njohur italiane, Chiara Ferragni i ka dhënë fund beqarisë.

Ajo kurorëzoi dashurinë me martesë me reperin Fedez, ndërsa dasma u mbajt në qytezën Noto të Sicilisë, shkruan lajmi.net.

Të pranishëm në dasmën e çiftit ishin familjarë dhe miq të tyre, ndërsa ambienti ku u mbajt ceremonia e dasmës ishte përrallor.

Chiara njihet si blogerja më e pasur në botë dhe është inspirim i modës për shumë femra.

Në rrjetin social Instagram, bukuroshja ndiqet nga më shumë se 14 milionë persona, ndërsa fotografitë e dasmës së saj me Fedez, po bëjnë xhiron në mediet e huaja. 

 

Yes I do, forever ë

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

 

Dad bringing me to my husband ë

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

 

ë

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on