Jennifer Lopez shfaq përsëri linjat e nxehta

Jennifer Lopez shfaq përsëri linjat e nxehta

Showbiz gusht 08, 2018 - 13:59
Lexo për më shumë detaje

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez,  lidhja e tyre  ka filluar në Mars te 2017-tës, përcjell”Zeri.info”.

 Ata janë parë më të dashuruar se kurrë në një jaht luksoz në Capri, Itali. Nuk mund të anashkalosh trupin e saj  me forma si të ishte 20-vjeçare për të cilat këngëtarja 49-vjeçare kujdeset shumë, vazhdon më tutje”Zeri.info”

Nga fotot e postuara në instagram te Alex duket se ata po i shijojnë mjaft mirë pushimet me njëri tjetrin/ZERI/.

Image
Image